Blog

Podnetné články o priateľstve, randení, vzťahoch, láske a súvisiacich témach.
Veľkosť fontu: +
3 minutes reading time (509 words)

3 Stopy r-evolúcie v randení

mozaik4_original

Rozmýšlal som ako zhrnúť výhody LáskaTu pre ľudí, ktorý nás ešte nepoznajú a pritom nepôsobiť ako ďalší reklamný slogan na klasickú zoznamku. Iste to poznáte z bežnej reklamy. V tento predvianočný čas na nás tlačí marketing firiem z každej strany. Každý sa nám snaží ponúknuť svoj produkt či službu. Výber je nekonečný a musíme tak veľakrát filtrovať nie vždy pravdivé informácie. V čom je naša pridaná hodnota? Ako tím LáskaTu máme svoju predstavu, no najlepšie za nás hovoria výsledky a hodnotenia od našich členov. Takže v čom sme iní ako klasická online zoznamka?

Ak ste sa v poslednej dobe snažili zoznámiť, iste ste sa nevyhli online zoznamke/appke a množstvu bezplatných aj platených služieb. Všetci sme už unavení z nekonečného online randenia, vypisovania a neosobných profilov. Nechápte nás však zle. Technológie sú úžasný výdobytok našej doby a chýstáme sa ich tiež využívať, no v nevyhnutnej miere, a to so zámerom rýchleho osobného stretnutia. Spúšťame revolúciu v randení, ktorá sa dá najlepšie popísať slovami našich členov.

 

Komunita - osobnejší prístup bez fantómov

Ako povedala naša členka, z LáskaTu cíti osobnejší prístup. Ľudia sú tu osobnejší, nakoľko sa vo väčšine stretávajú aj vo voľnom čase. Organizujeme športové, kultúrne, diskusné a iné rozličné single skupiny, ktoré sa stretávajú s cieľom nenúteného zoznámenia sa pri spoločnej aktivite. Veď kde je väčšia pravdepodobnosť stretnúť svoju lásku ako pri aktivite, pri ktorej obaja radi trávite voľný čas? Má to však aj ďalšiu skrytú výhodu.

 

Socializácia - Vrana k vrane sadá...

Že nečakané rande sú tie najlepšie? Spoznávaním nových ľudí si vytvárame reálnu ľudskú sociálnu sieť. Sme spoločenskejší, komunikatívnejší a máme par nových známych a kamarátov. A ako sa to stáva - dobrá kamarátka/kamarát nás môže predstaviť niekomu novému. Niekomu, kto napríklad nerandí online (endemit používajucí Nokiu 3110 :), no je to Tá/Ten, s kým sme sa vždy chceli stretnúť.

 

Čas sú peniaze - Alebo ten život tak letí

Za posledný rok sme zorganizovali niekoľko žúriek, speed-datingov, sprostredkovali množstvo individuálnych zoznámení a spustili sociálnu sieť nezadaných. Pracovali sme ako včeličky, aby sme Vám pomohli zaľúbiť sa. Dajme si jednoduchý príklad z online randenia.

  1. Aplikácie, chatovanie-vypisovanie a hľadanie "materiálu" na rande
  2. Dohodnutie rande 
  3. Nestretli sa očakávania a realita -> vraciame sa do bodu 1 (Rande 1-3)
  4. Možno to bude láska?

Tento cyklus zoznamovania sa trvá niekoľko hodín, dní, týžďňov a v extrémnych prípadoch až rokov. Toľko slov, ilúzií, falošných emócií a snov. Reálne stretnutie tvárou v tvár je omnoho viac než dlhé vypisovania. Preto veríme, že stretnúť za jednu žúrku viac než 200 single alebo v prípade speed-datingu mať ucelený rozhovor s 20 single ľudmi za jediný večer je omnoho efektívnejšie. Najlepšie to napísal návštevník našej vianočnej žúrky spojenej so speed-datingom.

"Moja skúsenosť s online zoznamovaním je zhruba takáto - všeeeetko táááák dllllllho trváááá. Na žúrke som sa zúčastnil "rýchleho rande". Za 20 minút som sa stretol s 5 dievčencami - jedna lepšia ako druhá. ;-) Odporúčam, vyskúšajte. " Julo

 

Najlepšie je vyskúšať si to na vlastnej koži a posúdiť, či to je vaša šálka kávy.

My vám budeme  pri zoznamovaní, randení a zaľubovaní tíško, zato intenzívne fandiť.

 

 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Ako sa obliecť na rýchle rande?
Svoju životnú lásku našli v 90tke:)
 

Komentáre 1

Administrator v piatok, 22. december 2017, 11:46

Ešte jedna perlička. Na Luciu sme sa stretli pri vianočnom stromčeku na Hlavnom námestí v Bratislave. Prišlo menej ľudí ako sa nahlásilo (počasie a predvianočné zhony). Prišiel však jeden nový člen, ktorý nám dal žrebovať z čapice. Povedal, že sú tam zvieratká. Tak som s rešpektom načrel do čapice. Bol som milo prekvapený, že každý z nás dostal milé vrecko čaju https://www.laskatu.sk/images/caj.jpg

Ešte jedna perlička. Na Luciu sme sa stretli pri vianočnom stromčeku na Hlavnom námestí v Bratislave. Prišlo menej ľudí ako sa nahlásilo (počasie a predvianočné zhony). Prišiel však jeden nový člen, ktorý nám dal žrebovať z čapice. Povedal, že sú tam zvieratká. Tak som s rešpektom načrel do čapice. Bol som milo prekvapený, že každý z nás dostal milé vrecko čaju :) [img]https://www.laskatu.sk/images/caj.jpg[/img]
Already Registered? Login Here
Neregistrovaný
pondelok, 15. júl 2024
0
Shares