Blog

Podnetné články o priateľstve, randení, vzťahoch, láske a súvisiacich témach.
Veľkosť fontu: +
2 minutes reading time (356 words)

Ako to cele začalo?

DSC_1163

Tento článok je pre všetkých NEZADANÝCH!

Mnohi z vás viete o mojom vrodenom tiku splietať ľudí dokopy. Nuž moja kupliarska duša už viac nedokáže nečinne počúvať ako všetky tie šumné, chytré, namakané kamarátky štebocú: "Kde sú všetci dobrí chlapi?" A ako všetci tí parádny muži vravia: "Kde sú všetky dobré baby??" Nuž ja vám poviem kde sú. Na mojom večierku LáskaTu!!

Áno! Robím žúrku, pre všetkých vás, ktorých poznám, mám vás úprimne rada, viem že ste super, a že nemáte vzťah. Som si istá ,že keby ste sa navzájom poznali bolo by to prospešné nielen pre vaše spoločné budúce deti, ale aj len tak. Pre nové známosti, priateľstvá či pracovné aliancie. Proste v piatok 23.10 je od 20tej u Františkánov žúrka pre kamošov, ktorí práve nikoho nemajú a chceli by to zmeniť. Hanblivé individuá môžu prísť s doprovodom, alebo v maskách. Tým čo je takýto koncept trapný, berte to tak, že robíte radosť MNE. Že sa konečne stretneme a kopneme do seba všetky tie sľubované kávy, obedy, tequily a vína, čo presúvame z mesiaca na mesiac. A popri tom sa zoznámite s príjemnými ľudmi ...

Ak máte fasa kamarátov/ky ktorým by tiež prospelo poplávať si v nových vodách, berte so sebou!

Len pre info je jasné, že to plati i pre lesbičky a gayov samotárov. Budete síce v menšine, ale o to exluzívnejšia výberovka!

Event na FB je privátny. Nevidia sa ani pozvaní hostia navzájom. Bude to veľke prekvapenie priamo na mieste :-). Ja teraz idem pozvať tých z vás, o ktorých si myslím že ste cieľovka. Aak ňou nie ste, tak pardon. Ak ňou chcete byť a ja som vás z nevedomosti o vášom single stave nepozvala, len mi napíšte, že: "AJ JA!" Hneď vás tam pridám. Ak máte niekoho koho nepoznám, no vy viete že je velmi fajn a chcel by prísť, tiež mi napíšte. Ak ste stavu zadaného ( ako ja), no máte chuť prísť pokecať či pokrepčiť, tak tiež vás bakuľou nevyeženieme. Ste vítaní! Len si vás pekne oznáčíme,aby všetci hľadajúci lásku vedeli, že vy už ste tú svoju našli. 

Sa tešim už teraz. Bude veselo, uvidíte. Dovidenia na žúre priatelia LáskaTu :-)!

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Trefa priamo do srdca a prvý pár zrodený z matchma...
Byť "povolaním" kupliarka nie je jednoduché

Related Posts

 

Komentáre

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre. Buďte prvý kto pridá komentár!
Already Registered? Login Here
Neregistrovaný
piatok, 21. jún 2024
0
Shares