LáskaTu
Klub

Spájame ľudí
pre seba stvorených

Registrácia je bezplatná.

Pre registráciu vyplň interaktívne video nižšie. Akceptujeme len kompletné registrácie s vaším videom a profilom. Ohľadom možného vstupu do klubu ťa budeme kontaktovať.

LáskaTu Klub

Správny výber partnera je jedna z najdôležitejších vecí v živote. My pre teba vyberáme kandidátov a kandidátky osobne. Zo starostlivo zostavenej databázy ľudí, ktorí zdieľajú podobné hodnoty a svetonázor.  

Ľudí, ktorí veria, že plnohodnotný vzťah je taký, kde sa obaja partneri rešpektujú a podporujú navzájom. Ak to vnímaš podobne, s radosťou ti pomôžeme nájsť tvoje vzťahové šťastie. 

LáskaTu klub je selektívna služba, ktorý celé hľadanie spravila osobným, sprehladnil ho, a zefektívnil. Keď sa staneš členom,  čaká ťa konzultácia s matchmakerkou. Následne bonusové zoznamovacie akcie a randenie s ľudmi, ktorí sú tvojmu srdcu i intelektu blízki. 

Stačí mať chuť a začať. Hoc už dnes. 

Kto sme?

Dovoľ sa nám predstaviť sa. LáskaTu je osobná platforma cez ktorú sa za 5 rokov spoznávalo viac ako 9000 hostí. Na singles parties a speed-dating-u (rýchle rande), sme zistili, že je čas priniesť spoznávanie na ešte vyššiu úroveň. Ak ti nestačia náhodné zoznámenia, radi ti ponúkneme zoznámenia na mieru. Našou úlohou je spoznať ťa a ponúknuť ti čo najlepšie matche.

Náš tím má rozdielne skúsenosti: 

Diana
DianaSpoluzakladateľka LáskaTu. Môžete ju stretnúť na singles parties i rýchlom rande. Jej vášňou je spájať ľudí. Dávať im priestor spoznávať sa, a pri trochu šťastia sa aj zaľúbiť. Diana je i dokumentaristka, autorka a matchmakerka. S radosťou vám nájde vhodného partnera či partnerku. Vďaka unikátnej, roky budovanej sieti kontaktov, môžu aj tí najšpecifickejší klienti veriť v šťastný koniec,. Jej silnou stránkou je i copywriting. Ak sa vám nedarí na online zoznamkách, Diana vám poradí čo robiť inak. Vytvorí vám jedinečný profilový text na mieru. Taký, ktorý vás vystihuje a pritom ženy či mužov na prvé prečítanie pozitívne zaujme. Radikálne to zmení reakcie ľudí o ktorých máte záujem k lepšiemu. Rada vám objasní postupy, pomôcky a triky aj pri zoznámení naživo.
Ajten
AjtenViac ako 10 rokov pomáham ľuďom hľadať ich vysnívanú prácu. Venujem sa koučingu, mentoringu a osobnostnému rozvoju jednotlivcov, ako aj nastavovaniu stratégii pre ďalší obchodný rast. Svoje skúsenosti som pretavila aj do vzťahov partnerských. Mojou hlavnou úlohou v LáskaTu je matchmaking. Snažím sa pochopiť koho moji klienti hľadajú, s kým by si mohli rozumieť a vytvoriť šťastný pár. Poeticky povedané, napomáham tomu aby si spriaznené duše našli k sebe cestu. Stretnúť ma môžeš na našich eventoch, vieme si spolu dohodnúť konzultáciu na akúkoľvek tému, ktorá sa týka partnerských vzťahov, ale aj osobnostného rozvoja.
Lucia
LuciaMoje profesionálne know-how tkvie v komunikácii, networkingu a marketingu. V LáskaTu sa venujem eventom, a síce od ich primárneho nápadu až po ich úspešnú realizáciu. Baví ma ľudí prepájať interaktívnom formou tak, aby sa cez LáskaTu bližšie navzájom spoznali, zoznámili a ideálne dali "dokopy". Smelo ma kontaktujte ohľadom vašich inšpirujúcich podnetov, či nevšedných nápadov, na možno i spoločný event.

Ako sa stanem členom klubu?

thumb-klub-video.jpg

1.
Tvoj profil s videopozdravom

Klubový profil

cez appku nahráš videopozdrav a potom vyplníš osobnostný dotazník. Možno sa ti to bude zdať na úvod veľa, ale veľmi nám záleží na tom, aby naše „výberové konanie na tvojho životného partnera“ bolo kvalitne spravené, chceme ťa spoznať čo najviac. .

2.
Vyberáme členov klubu

Vyberáme členov

Každý z profilov budeme prechádzať a matchovať. Ak zistíme, že pre teba máme potenciálne zhody, budeme ťa informovať a brány klubu sa ti otvoria. Ak nie, informujeme ťa taktiež. Ak budeš chcieť vysvetlíme prečo, upozorníme na možné prekážky nájsť zhodu a poradíme čo ďalej.

3.
Vitaj v klube kde randíš na mieru

Vitaj v klube!

Ak sa staneš členom nášho klubu, je tvoja šanca zoznámiť sa omnoho vyššia a zároveň sa nebudeš rozprávať s hocikým „z ulice“, ale iba zo starostlivo vybranou a preverenou skupinou osobností. Dokončíme detailne tvoj profil. Čakajú ťa bonusové zoznamovacie akcie a randenie s ľuďmi, ktorí k tebe názorovo, hodnotovo i ľudsky pasujú.

Otázky a odpovede

Ako sa dostanem do klubu?
- Vyplníš interaktívnú registráciu vyššie. Náhraš sa nám na video cez mobil prípadne laptop, aby sme mali o tebe  a tvojich partneroch-partnerkách lepšiu predstavu. 

Video je len pre naše interné účely.

Prečo sa mám nahrávať na video?
- Do klubu vyberáme len členov, ktorých vieme aj reálne zoznámiť. Textové profily a fotky su zavádzajuce. Z videa spoznáme nielen tvoj výzor ale aj prejav, hlas, preferencie a tvoju energiu. Sme prvá platforma na Slovensku, ktorá umožňuje také presné a cielené zoznamovanie.

Ako nahrám čo najlepšie video?
- Video odporúčame nahrávať za dobrého osvetlenia a bez rušivých zvukov z okolia. Rovnako odporúčame rýchle pripojenie na internet - najlepšie cez wifi alebo kábel. Najlepšie zábery sú bežne z kvalitného smartfónu, no pri dobrom osvetlení sa dá spraviť kvalitné video aj na laptope. Na videu stačí byť sám sebou, jasne artikulovať a odpovedať v krátkosti na otázky. Pred odoslaním videa si ho môžeš skontrolovať. Ak sa ti nezdá, môžeš ho prerobiť nanovo.  

Kedy treba platiť?
- Registrácia do klubu je bezplatná. Po registrácií ti dáme vedieť, či ťa berieme do klubu. Hneď ako ti nájdeme dostatok partnerov/partneriek, budeme ťa kontaktovať ohľadom možnosti plateného členstva.

 Dokedy sa mi ozvete ohľadom členstva v klube?
- Snažíme sa odpovedať do 5-10 pracovných dní, v závislosti na aktuálnom množstve čakajúcich na členstvo v klubu. Naša matchmakerka ťa bude kontaktovať emailom alebo telefonicky.

 

Ako funguje klub?

  1. Ak sa rozhodneš byť súčasťou LáskaTu klubu, na úvod ťa poprosíme natočiť krátky videopozdrav a nahrať ho prostredníctvom našej aplikácie do databázy. Keďže nám nadovšetko  záleží na tom, aby naše „výberové konanie na tvojho životného partnera“ bolo kvalitne spravené, chceme ťa spoznať aj cez tvoj prejav a osobný štýl. Videopozdrav by mal trvať približne 2 minúty a mal/a by si nám v ňom zodpovedať na 2 otázky: 1) Pár viet o sebe - kto si, čo rád/a robíš, v čom sa cítiš doma (či už sú to koníčky, priatelia, prostredie, práca či niečo úplne iné)  2) Aký by mal byť tvoj partner/ partnerka. Ktoré kvality na ňom/nej hľadáš. Kto je pre Teba človek, vedľa ktorého chceš večer zaspávať a ráno sa zobúdzať? Všetky bližšie a potrebné informácie ako na to, dostaneš vopred po prihlásení, tak nemusíš mať strach, že by si si nevedel/a rady. Veríme, že táto úloha pre teba bude zaujímavou formou ako sa prezentovať. Prosím daj si na tvorbe videa záležať, pretože ho chceme použiť aj ako vizitku pre svojho potenciálneho partnera/partnerku. Video odporúčame nahrávať cez mobil za dobrého osvetlenia a v tichom (najlepšie domácom) prostredí. Pred odoslaním videa si ho môžeš prehrať a v prípade, že to bude treba, môžeš si ho prerobiť a odoslať až keď bude na 100% podľa tvojich predstáv. 

  2. V druhom kroku vyplníš osobnostný dotazník, cez ktorý budeme mať príležitosť bližšie ťa spoznať a zistiť tvoje očakávania. Možno si povieš, že niektoré otázky sú dosť „na telo“, no nemaj obavu, všetky informácie zostávajú prísne dôverné. Nikomu ich nesmieme  posúvať. Budú slúžiť výlučne pre naše interné potreby, Spolu s osobnostným dotazníkom nám nahráš tvoje dve aktuálne fotografie – tvár a postava. Týmto krokom sa stane tvoj úvodný profil kompletným a môžeme spustiť samotné „výberové konanie“.

  3. Teraz je rad na nás. Starostlivo si prejdeme všetky údaje, ktoré sme od teba obdržali a porovnáme ich s údajmi, ktoré máme od všetkých ostatných členov.   V prípade, že pre teba budeme mať potenciálne vhodných partnerov, dáme ti túto skvelú správu vedieť  a tvoje členstvo  v klube posunieme na vyšší level. Nechceme míňať tvoje peniaze napodaromnicu, preto ak  zistíme, že v našej databáze nie je aktuálne skupina potenciálne vhodných partnerov, dostaneš túto informáciu a kým sa situácia nezmení, do našich ďalších aktivít v rámci klubu ťa zapájať nebudeme. Tvoj profil však budeme starostlivo uchovávať a v prípade pre teba pozitívnych správ ťa obratom informujeme.

  4. Ak sme tvoju registráciu posunuli na vyššiu úroveň, čaká ťa kopec zaujímavých aktivít, ktoré nám pomôžu poodhaliť tvoju osobnosť a posunieme sa vďaka nim zas o kus bližšie k tvojmu zoznámeniu sa. Po uhradení členského poplatku ťa čaká konzultácia s matchmakerkou. Matching nie je len hľadanie a párovanie. Ide o komplexný proces, kde je dôležité spoznať ťa do hĺbky, nie len tvoje mentálne a fyzické preferencie. Pozrieme sa na to, čo sa deje v tvojej hlave a srdci. Stretnutie nám ukáže nielen tvoje preferencie, ale zároveň sa porozprávame napríklad o správnom nastavení očakávaní ako i  najvhodnejšom osobnostnom vyžarovaní, správaní i štýle komunikácie k potenciálnemu partnerovi. Naším cieľom je správny výber a čo najlepšie výsledky. Nie len na tomto stretnutí teda môžeš rátať so 100% úprimnosťou, otvorenosťou a diskrétnosťou.


  5. V tomto momente si náš prémiový člen, sme s tebou v intenzívnom kontakte a hľadáme pre Teba ideálnu polovičku. Získaš od nás konkrétne profily potenciálnych partnerov a možnosť individuálne ich spoznať. Budeme pre vás organizovať zoznamovacie party, výlety a rôzne iné akcie, kam budú pozvaní členovia, u ktorých budeme cítiť prepojenie a teda budeme vedieť využiť naše stretnutia na efektívne zoznámeniaa následne randenie. Členov klubu starostlivo vyberáme a dávame si naozaj záležať na tom, aby sme spájali ľudí s podobnými hodnotami a nastavením. Môžeš sa tak spoľahnúť, že vďaka svojmu členstvu bude tvoja šanca zoznámiť sa omnoho vyššia. Spravili sme totiž za Teba už prvú  selekciu a predvýber, čo je kľúčovým krokom k nájdeniu spriaznenej duše v neprehľadnej kvantite zdanlivých  možností. V takomto zložení budeme organizovať rozličné podujatia ako napríklad dobre známe Rýchle rande, len   s vybranou skupinou ľudí. 

0
Shares