REGISTRUJTE SA NA
VZŤAHOVé PORADENSTVO
S MATCHMAKINGOM
S ERIKOU A LUCIOU!

Údaje, ktoré poskytnete pri registrácií na matchmaking sú určené pre hľadanie vhodného partnera/ky.
K údajom pristupuje výhradne naša psychologička a terapeutka Erika Štefíková, ktorá vám odpovie.
Vieme, že ide o citlivé údaje. Vaše súkromie berieme vážne.

 

Ide o terapiu alebo matchmaking?

Predovšetkým ide o terapeutické sedenie, no s možnosťou prepojenia, preto si treba dobre premyslieť, či je takáto forma pre vás zaujímavá aj v prípade, že by som vám neposkytla žiaden kontakt. Stretnutie treba brať ako možnosť sa porozprávať s nezávislou psychologičkou o vašej súčasnej ale aj minulej životnej situácii, či vašich partnerských skúsenostiach. V prípade, že by mi k vám sedel iný človek, ktorý/á už bol/a u mňa na stretnutí s radosťou vás prepojím a zoznámim, prečo nie! No, ak taký človek u mňa na sedení nebol, neposkytnem žiaden kontakt.

Človek, ktorý si hľadá životného partnera by v prvom rade mal poznať seba samého, mať rád seba samého, mal by mať uzavreté minulé vzťahy, byť otvorený a mal by vedieť s ľahkosťou riešiť prichádzajúce nové životné výzvy.

Som psychologičkou so psychoanalytickým zameraním. Momentálne som po 5 ročnej sebaskúsenosti v supervízii, v Inštitúte aplikovanej psychoanalýzy v Prahe. Psychoanalytická psychoterapia je vhodná pre tých, ktorí túžia hľadať pravdu, uvedomiť si časti svojho dovtedy neznámeho vnútorného sveta (myšlienky a pocity, spomienky a sny) a uľaviť si od psychickej bolesti. Podporí rozvoj osobnosti a sebauvedomenie, ktoré posilní vašu dôveru v dosahovaní životných cieľov. Tieto pozitívne účinky psychoanalýzy často pretrvávajú a vedú k ďalšiemu rastu dlho po ukončení analýzy.

Použitie konkrétnych psychologických metód si vyberám priamo na sedení podľa individuality človeka. Najviac sa mi osvedčil terapeutický rozhovor, ktorým sa mi najprirodzenejšie darí precítiť podstatu človeka a spoznať vás.

Čím bude náš rozhovor úprimnejší a priamočiary, tým jasnejšie pochopím koho hľadáte. Možno spolu prídeme aj na to, prečo to doteraz nevyšlo. Napríklad, rôzne vzorce správania, ktoré nás vedú k výberu nesprávneho partnera alebo prečo ostávame vo vzťahoch aj keď nám ubližujú alebo nie sme s nimi spokojní. Korene týchto problémov často siahajú hlbšie, ako môže dosiahnuť naše bežné vedomie.

Stretnutie obyčajne trvá hodinu, no ak by bolo potrebné dlhšie sedenie, najprv by som vám to oznámila a dala na výber:)

Zdôrazňujem, Vaše osobne údaje ostávajú iba a výhradne U MŇA! Ako psychológ zaručujem diskrétnosť! Vašim registračným mailom mi dávate súhlas o archivácii vašich údajov a použití iba po vašom písomnom odsúhlasení.

Po elektronickom všeobecnom dotazníku, si dohodneme osobné stretnutie.

Cena za jednu terapeutickú hodinu (60 minút) je 45 eur.

Čo sa deje po osobnom stretnutí?

Čaká ma spracovanie všetkých informácii premýšľania a prepájania na základe údajov získaných od vás a o vás. V prípade, že by som našla pre vás konkrétnu osobu, tak vám zatelefonujem a osobne ukážem jeho/jej fotografiu. Ak by ste reagovali pozitívne, tak isto ako som kontaktovala vás, budem kontaktovať danú osobu. Ak aj ona/on reaguje na vás pozitívne, so súhlasom ženy dávam mužovi jej telefónne číslo. Potom je stretnutie už len vo vašich rukách:) Za poskytnutie kontaktu alebo kontaktov si neúčtujem žiadne ďalšie poplatky. Účtujem si výhradne iba za čas fyzicky s vami strávený.

Vo väčšine prípadov sa mi nepodarí nájsť vytúženú druhú polovičku, taká je realita! Je to naskutku náročné a zložité. Jednoducho v tom hrá rolu veľa premenných, s niektorými sa dá niečo robiť, s niektorými sa už len musíme efektívnejšie naučiť žiť!

 

Príbeh úspešného matchmakingu

V tomto príbehu Erika hovorila o Nikol a Borisovi. Keďže už nie sú nezadaní, tak tu prikladám ich komentár z Facebooku:
"Erikine slová môžem len potvrdiť  a pridávam ako dôkaz našu foto z tretieho spoločného výletu. ĎAKUJEME Eri, že si nám pomohla, aby sme sa našli! , Boris a Nikol"

Celý článok
0
Shares