Nahrávanie titulnej fotky.... Pretiahnutím premiestnite
 • Používateľ paliadmin vytvoril novú udalosť

  Date Bootcamp LáskaTu

  Korona a spoločenská izolácia spolu s online svetom a zvýšenou rýchlosťou, akou žijeme naše životy, spravila z nadväzovania vzťahov zložitý rébus.

  Štatistiky sú neúprosné. Stále viac ľudí zostáva single ovela dlhšie než by chceli.

  Vstupenky: https://www.laskatu.sk/vztahovy-bootcamp-laskatu...
  Korona a spoločenská izolácia spolu s online svetom a zvýšenou rýchlosťou, akou žijeme naše životy, spravila z nadväzovania vzťahov zložitý rébus.

  Štatistiky sú neúprosné. Stále viac ľudí zostáva single ovela dlhšie než by chceli.

  Vstupenky: https://www.laskatu.sk/vztahovy-bootcamp-laskatu

  Napriek možnostiam online zoznamiek, nespočet ľudí si nevie nájsť spriaznenú dušu na život. Motáme sa dookola v zdanlivých možnostiach, začiatkoch, pokusoch, odmietaniach, nedorozumeniach a planých nádejách, ktoré k vzťahu nakoniec nevedú.

  Dokážete to však zmeniť. Nadväzovanie kontaktu a následné randenie má svoje zákonitosti, ktoré treba poznať a ovládať. My vás tým procesom radi prevedieme a jeho nepísané pravidlá a psychologické zákonitosti vás naučíme.

  Na bootcampe si osvojíte:
  Ako prirodzene nadväzovať kontakt v reálnom čase s človekom, ktorého túžite spoznať. Dokázať sa prihovoriť, uvoľnene reagovať a správne odpovedať nie je len pre vtipných extrovertov. Je to o grife a cviku. Radi vás naučíme ako zvládnuť počiatočný small talk tak, aby ste sa cítili sami sebou a dokázali efektívne premostiť od zoznámenia sa k výmene kontaktov. No tým to len začína :)

  Spoznáte svoje slepé škvrny - kde robíte chyby. Koho hľadáte a koho potrebujete? Sami zistíte, ktoré črty vášho správania vám miesto pomoci na randiacom poli škodia. Odhalíte svoje slabé miesta, aby ste ich dokázali premeniť na osobnú výhodu.

  Na zoznamkách môžete stráviť mesiace bez žiaducej odozvy. Na to ako byť úspešný však existujú špecifické pravidlá a postupy, ktoré treba poznať a ovládať. Tak ako pri prvom kontakte tak aj pri postupnom spoznávaní druhých. Naučíme vás ich a spoločne aplikujeme do praxe.
  Poskytneme vám cenné know-how ako si vytvoriť efektívny zoznamovací online profil, ktorý zaujme pozornosť a poskytne vám dobrý štart.
  Poradíme vám s výberom fotografií, poskytneme feedback aj tvorivú pomoc pri napísaní textu, ktorý vás bude vystihovať a bude rezonovať u podobne nastavených mužov a žien.
  Prejdeme si úskalia nedorozumení pri nadväzovaní kontaktu, aj v začiatku vzťahu.

  Bootcamp je:

  Teoretický - poskytneme ti cenné know-how
  Praktický - ktorý si hneď vyskúšaš naživo v bezpečnom prostredí skupiny
  Interaktívny - neustále diskutujeme a prispôsobujeme sa vašim potrebám.
  Striedame prednášky a prácu v skupine, aby ste:

  získali cennú spätnú väzbu,
  boli obohatení rôznorodosťou skupiny,
  a cez správanie druhých, lepšie pochopili to vaše.

  Vstupenky: https://www.laskatu.sk/vztahovy-bootcamp-laskatu
  Viac
  14th apr, 2023
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  Príspevok je v procese schválenia moderátorom
  Položka prúdu noviniek sa úspešne publikovala. Odteraz bude položka viditeľná vo vašom prúde noviniek.
Unable to load tooltip content.